Części do maszyn budowlanych

Części do maszyn budowlanych to wykonywane przez nas różnego rodzaju elementy zamienne z tworzyw konstrukcyjnych. Zajmujemy się ich produkcją, wytwarzaniem prototypów, jak również regeneracją części różnych maszyn i narzędzi. Oferujemy jednocześnie, służąc doświadczeniem, swoje fachowe doradztwo na etapie tworzenia samego projektu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także obróbki plastyczne, kształtowanie, spawanie konstrukcji stalowych i aluminiowych, zbiorników, elementów pojazdów, maszyn budowlanych i rolniczych. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu firmy w konwencjonalne i nowoczesne maszyny wykonujemy precyzyjną obróbkę skrawaniem. Komponenty skrawane z tworzyw charakteryzują się znakomitą jakością, niskimi współczynnikami tarcia i wysoką odpornością na uderzenia.

Obróbka skrawaniem – wytwarzanie części zamiennych

Obróbka skrawaniem to technologia produkcyjna, która polega na usuwaniu nadmiaru materiału z obrabianego elementu. Do tego procesu niezbędne są urządzenia zwane obrabiarkami. Pozwalają one na etapie pracy kontrolować usuwanie kolejnych warstw materiału za pomocą specjalnych narzędzi skrawających. W praktyce najczęściej stosuje się takie metody jak: frezowanie i toczenie.

Maszyny budowlane

Wytwarzane metodą obróbki skrawaniem części i elementy możemy spotkać praktycznie wszędzie, począwszy od części samochodowych aż po komponenty samych rakiet kosmicznych. Do najbardziej powszechnych maszyn budowlanych należą między innymi oczywiście różnego kalibru: koparki, ładowarki, walce, betoniarki, przenośniki, wywrotki, kruszarki, podnośniki, maszyny wiertnicze i żurawie. Z reguły maszyny te można podzielić ze względu na sposób sterowania, napęd lub kategorię wykonywanych robót.

Części do maszyn budowlanych w firmie Tarmet

Ze względu na zapotrzebowanie rynkowe podstawą naszej oferty jest obróbka metali. Obrabiamy części głównie ze stali, stali nierdzewnych, żeliwa i stopów metali kolorowych. Jesteśmy także otwarci na indywidualne potrzeby Klientów. Oferujemy niskokosztowe rozwiązania przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Zapraszamy do współpracy, kontakt tel. 721907461.