Solidna wiata rowerowa – konstrukcja stalowa

Wiata rowerowa stanowi doskonałe zabezpieczenie tego rodzaju środków transportu przed wieloma niekorzystnymi czynnikami. Zapewne w pierwszej kolejności kojarzyć ją możemy jako tzw. garaż, stanowiący ochronę przed kradzieżą. I słusznie. Jednak pod uwagę należy wziąć również oddziaływanie czynników atmosferycznych, głównie różnego rodzaju opadów oraz promieniowania UV. Dzięki zadaszeniu chronimy rower na przykład przed deszczem, co przekłada się na uniknięcie szybkiej korozji metalowych elementów pojazdu. Z kolei promienie słoneczne wywierają negatywny wpływ na ogumienie, które pod ich wpływem ulega przyspieszonemu procesowi starzenia i tym samym maleje wytrzymałość i żywotność opon. Dodatkowo przypięcie roweru zapobiega jego przewróceniu i uszkodzeniom mechanicznym. Reasumując, korzyści z posiadania wiaty rowerowej są niezwykle ważne pod wieloma względami. Warto jedynie wybrać odpowiednią dla siebie strukturę, projekt oraz formę. Nie ulega najmniejszej wątpliwości natomiast, że to właśnie stal będzie najbardziej doskonałym w tym przypadku materiałem konstrukcyjnym.

wiata rowerowa 1

Funkcjonalna wiata rowerowa w firmie TARMET

Jako firma zajmująca się różnego sortymentu konstrukcjami stalowymi, warto sprawdzić nasze inne realizacje, projekty wykonujemy na zlecenie Klienta i zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. Dlatego też efekty wizualne oraz techniczne zależą w głównej mierze od charakteru zamówienia. Mogą to być wiaty miejskie, szkolne, na prywatne posesje, proste z dachem jednospadowym lub dwuspadowym, jak również bardziej nowoczesne formy architektoniczne. Podobnie oferujemy dowolną kolorystykę elementów stalowych z idealnie zabezpieczoną i wytrzymałą powłoką dzięki technice malowania proszkowego. Ponadto oprócz wiat proponujemy również bardzo dobrej jakości stanowiące podparcie stojaki na rowery, które służą naszym Klientom bardzo długie lata. Są one szczególnie popularne w ostatnich latach, ponieważ pojazdy jednośladowe niezaprzeczalnie stały się codziennie użytkowanymi środkami transportu.

STF 8399

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą. Wykonamy dla Państwa między innymi małe i duże wiaty lub stojaki na rowery doskonale dopasowane do przestrzeni miejskiej, jak również innego małego otoczenia.

wiata rowerowa 3