Metalowy pojemnik – serce na nakrętki

Metalowy pojemnik w kształcie serca na nakrętki to obecnie coraz częściej spotykany na ulicach polskich miast wielki kosz, który bardzo chętnie odwiedzają mieszkańcy. Z wielką przyjemnością i dumą wykonaliśmy także w naszej firmie, zajmującej się profesjonalną obróbką metali, taki oto czerwony kontener w kształcie serducha. Kosz charakteryzuje się solidną i stabilną konstrukcją. Ponadto dzięki metodzie malowania proszkowego jest on odporny na działanie czynników zewnętrznych. Serce to służy społeczności Powiatu Biłgorajskiego, która bardzo ochoczo przyłączyła się do jednej z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych w kraju. Na przestrzeni ostatnich lat często można było zauważyć, iż popularnymi miejscami zbiórek plastikowych korków były na przykład szkoły. Większość z nich w ostatnim roku została zamknięta, gdyż dzieci odbywają naukę zdalną. Tak więc w dobie epidemii ustawienie kontenera na świeżym powietrzu okazało się bardzo trafionym pomysłem.

Zbieranie nakrętek = pomoc osobom niepełnosprawnym

Praktycznie każdy z nas używa na co dzień różnego rodzaju produktów pakowanych w plastikowe butelki. A tym samym jednymi z powszechnych odpadów są właśnie nakrętki. Dzięki akcji segregowania odpadów i zbierania w wyznaczonych punktach tych oto elementów z pewnością chronimy naszą planetę. Ale to nie wszystko. Istnieje kolejny szczytny cel takowej akcji, a jest nim pomoc osobom niepełnosprawnym. Dzięki pozyskanym środkom ze sprzedaży tych małych plastików, które przetwarzane są ponownie na innego rodzaju wyroby z tworzyw sztucznych, mnóstwo już osób uzyskało niezwykle istotne dla nich wsparcie. Dotyczy ono na przykład pokrycia kosztów sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, zakupu wózków inwalidzkich, czy też sfinansowania kosztownych protez. Tak więc stalowe serce na nakrętki w każdej miejscowości ma niezwykłą moc!

pojemnik serce na nakrętki

Obróbka metali – firma TARMET

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeżeli macie swój indywidualny pomysł, projekt lub inne nietypowe zlecenie. Wykonujemy różnego rodzaju małe i duże konstrukcje stalowe na terenie województwa lubelskiego i podkarpackiego. Zajmujemy się obróbką metali, a także wykonujemy malowanie proszkowe elementów stalowych. Kontakt tel. 721 907 461.