Ramy metalowe – stelaże do nowoczesnych mebli

Ramy metalowe stanowią idealną podstawę do montażu samodzielnie tworzonych mebli. Obecnie dużą popularnością cieszy się właśnie trend DIY, co z angielskiego oznacza zrób to sam. I tak oto wykorzystywany on jest zarówno w dekorowaniu wnętrz domów, nowoczesnych zakładów usługowych, firm, a tym bardziej w planowaniu mebli ogrodowych. Często powstałe w ten sposób małe dzieła stanowią dla właścicieli wielką dumę. Wychodząc naprzeciw państwa pomysłom wykonujemy designerskie bazy do tworzenia własnych projektów. Należą do nich między innymi: nogi do stołów i stolików ze stali nierdzewnej, stelaże do mebli typu: konsole, komody czy sofy oraz ramy regałowe i wsporniki do półek ściennych. Nasze ramy stanowią stabilną, solidną i trwałą konstrukcję, którą mogą Państwo łączyć według uznania ze szkłem, drewnem, metalem i innymi materiałami wykończeniowymi. Szczególnie modny ostatnio jest styl loftowy, który opiera się na tworzeniu surowych i minimalistycznych wnętrz w industrialnym klimacie. I znakomicie w nim odnajdują się meble oparte na metalowych stelażach.

Ramy metalowe jako wyposażenie sklepów i magazynów

Poza walorami estetycznymi w awangardowej stylizacji wnętrz ramy metalowe są niezwykle korzystnym rozwiązaniem ze względu na swoje parametry wytrzymałościowe. Regały, stojaki, ekspozytory, stoły i różnego formatu półki to przecież podstawowe umeblowanie warsztatów, magazynów czy wybranych sklepów. Najważniejsza dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników jest  zdecydowanie odporność na różne obciążenia oraz solidna i mocna konstrukcja mebli.

Malowanie proszkowe – zabezpieczanie ram metalowych

Świadczymy usługi malowania proszkowego różnego rodzaju elementów metalowych. Lakierujemy na przykład ogrodzenia, balustrady, części samochodowe oraz ramy metalowe. Pokrywanie  powierzchni stalowej farbą proszkową przy zastosowaniu specjalnej technologii należy do najbardziej efektownych i nowoczesnych metod lakiernictwa. Dzięki niemu uzyskujemy trwałe, wysokoodporne na czynniki chemiczne i mechaniczne powłoki, które służą nam przez wiele lat.

Ramy metalowe  w firmie Tarmet

Konstrukcje ram metalowych oraz ich wymiary wykonujemy indywidualnie za życzenie Klienta.

Zapraszamy do współpracy, kontakt tel. 721907461.