Konstrukcje stalowe np. wiaty

Konstrukcje stalowe obecnie są najbardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym w szeroko pojętym budownictwie. Oczywiście idealnie sprawdzają się one nie tylko w przemyśle, ale również w gospodarstwach domowych, ogrodnictwie czy rolnictwie. Dzięki swej uniwersalności można je wykorzystywać na przykład jako:

– zadaszenia do suszenia drewna,

– małe zadaszenia do przechowywania pojemników na odpady,

– wiaty garażowe na pojazdy, sprzęt i maszyny rolnicze,

– zadaszenia na bele w rolnictwie lub zagrody dla zwierząt,

– wiaty magazynowe do przechowywania różnych surowców i materiałów,

– różniej wielkości wiaty jednospadowe ogólnego przeznaczenia.

 

Konstrukcja wiaty stalowej

Wiaty stalowe mogą być wykonywane w wielu bardzo różnych odmianach czy modelach. Między innymi możemy je spotkać jako wolnostojące lub dobudowane do ściany budynku. Mimo, iż sama konstrukcja wydaje się nie być skomplikowana, to jednak należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu pod nią podłoża. Dlatego też warto w tej kwestii poradzić się fachowców zajmujących się produkcją konstrukcji i obróbką metali. Idealnym natomiast zabezpieczeniem wykonanej z metalu wiaty przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych jest metoda malowania proszkowego.

 

Konstrukcje stalowe w firmie Tarmet

Wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje stalowe: wiaty, garaże, hale, zadaszenia z blachy, tunele ogrodowe i wiele innych. Wymiary oraz kompozycje dopasowujemy indywidualnie do potrzeb i projektów naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy, kontakt tel. 721907461.

zagro