Konstrukcje stalowe nr 1 w branży budowlanej

 

Konstrukcje stalowe – to na nich głównie opiera się obecnie budownictwo i przemysł. Wykorzystywane są one nie tylko przez duże firmy i instytucje publiczne, ale także w tradycyjnych gospodarstwach domowych. Swą popularność oczywiście zawdzięczają znakomitym parametrom wytrzymałościowym przy jednoczesnym zachowaniu lekkiej struktury. Elementy stalowe bezsprzecznie stwarzają współczesnym projektantom, inwestorom i architektom niemal nieograniczone możliwości tworzenia konstrukcji. I co równie ważne, wymagają niższych nakładów finansowych, aniżeli projekty drewniane czy murowane.

zagroda konstrukcje stalowe

TARMET – Konstrukcje stalowe Rzeszów i Podkarpacie

 

Jesteśmy firmą, która na co dzień zajmuje się profesjonalną obróbką metali oraz wytwarzaniem powszechnie stosowanych konstrukcji stalowych na terenie województwa podkarpackiego i lubelskiego. Nasze łatwe w montażu wyroby konstrukcyjne są przede wszystkim solidne i gwarantują bezpieczeństwo ich wieloletniego użytkowania. Dlatego też bardzo często stanowią one podstawę do budowy hal produkcyjnych, magazynowych, garaży czy wiat rolniczych. Ponadto wysokiej klasy materiał konstrukcyjny, jakim jest w ostatnich latach stal, doskonale sprawdza się w projektowaniu różnego rodzaju platform, ramp, pomostów, ogrodzeń, barierek, stopni schodowych oraz innych konstrukcji wsporczych i małogabarytowych przedsięwzięć. Trudno oczywiście wymienić wszystkie możliwe realizacje oparte na konstrukcjach stalowych. Potencjał ich zastosowania jest ogromny i z pewnością każdego dnia mamy z nimi do czynienia w praktyce. Idealnie bowiem funkcjonują one jako wyroby stałe lub obiekty tymczasowe. Jako ważną zaletę warto wymienić również łatwość ich pomniejszania lub rozbudowywania. Dodatkowo każdą jedną konstrukcję możemy dostosować do możliwości terenowych oraz do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

obróbka metali

Profesjonalna obróbka metali Rzeszów

 

W celu uzyskania odpowiednich kształtów, wymiarów i właściwości dla pożądanych przez wiele branż elementów metalowych stosujemy różne metody obróbki metali na zimno i na ciepło. Ważnym etapem w produkcji wszelkiego rodzaju detali metalowych jest najczęściej stosowana również przez nas metoda ubytkowa tj. obróbka skrawaniem. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne urządzenia oraz sprzęt. Dzięki czemu możemy świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie, a uzyskane wyroby, np. różnego rodzaju części do maszyn, charakteryzują się doskonałą precyzją i solidnym wykonaniem. Oto jakie wybrane usługi związane z obrabianiem metali świadczymy w firmie TARMET:

– spawanie konstrukcji – wiercenie – walcowanie blach
– toczenie – gwintowanie – wytłaczanie
– frezowanie – dłutowanie – cięcie
– szlifowanie – gięcie blachy – malowanie proszkowe

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro.tarmet@gmail.com; tel. 721 907 461.

obróbka metali - gięcie blach