20200521 140039

Konstrukcje metalowe – mnóstwo możliwości

Konstrukcje metalowe to niezliczona ilość różnych kombinacji zestawiania elementów metalowych w zależności od przeznaczania. Między innymi pośród nich znajdują się regały warsztatowe, dzięki którym można optymalnie zorganizować i wykorzystać przestrzeń w pomieszczeniu. Najbardziej trwałe i charakteryzujące się najlepszą nośnością są oczywiście konstrukcje zbudowane z metalu. Wytrzymują one bowiem obciążenie nawet do kilkuset kilogramów.

Konstrukcje pod akumulatory – stacja ładowania wózków widłowych

Jednym z wielu charakterystycznych zastosowań konstrukcji metalowych są wykonywane przez nas zabezpieczone przed przechyłami regały i szafy bateryjne. Realizujemy je zarówno w wersji płaskiej jak i wielopiętrowej. Co najważniejsze konstrukcje przy zachowaniu odpowiednich parametrów są przede wszystkim bezpieczne. Ponieważ trwałe i solidne półki nie uginają się pod ciężarem usytuowanych na nim przedmiotów. Ponadto ułatwiają one ładowanie i odstawianie nieużywanych akumulatorów, dzięki czemu praca przebiega w należyty sposób. Natomiast zaprojektowane zgodnie z zasadami ergonomii meble pomagają dotrzeć do baterii w sposób szybki i prosty.

Konstrukcje metalowe w firmie Tarmet

Wykonujemy różne konstrukcje stalowe, aluminiowe i inne w dowolnych wymiarach, zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy, kontakt tel. 721907461.

20200521 142236